Náučné školské exkurzie robíme celoročne po dohode.


DC Ranč Čičmany ponúka prehliadku farmy pre skupiny, tábory, školy aj škôlky. Vieme, že deti poznajú hospodárske zvieratá len z televízie a internetu, preto ponúkame možnosť kŕmenia a hladkania na dotyk blízko. Deti spoznajú naše zvieratká tak, ako "u starých rodičov na prázdninách". Ako na ukážkovej dedine uvidíte včielky, sliepočky, prasiatka, kravičky, rybky a ako na správnom ranči aj koníky!  

Kŕmenie a hladkanie

Vyvážená strava je pre všetkých z nás základ a to platí aj pre zvieratká. Prosíme teda o kŕmenie len s našími balíčkami spoplatnenými sumou 2 eurá, ktoré vyvažujú stravu (granule, mrkva, jablka).  

Skupinová prehliadka našej farmy

Hodinový sprievod našou farmou pri počte min. 20 detí je spoplatnený sumou 5 eur/osobu a je ukončený degustáciou našich výrobkov (med, klobása, slanina). V cene je zahrnutý balíček na kŕmenie pre každého a vstup pre učiteľov a animátorov zdarma. Rezervácia na prehliadku je možná po dohode telefonicky či písomne.

Bezpečnosť

Veľkú pozornosť venujeme bezpečnosti. Nakoľko pracujeme so zvieratami, uvedomujeme si riziko úrazov. Prosíme preto návštevníkov o rešpektovanie pokynov personálu. Počas jazdy na koni je prilba povinná pre deti ako aj dospelých. ĎAKUJEME!


"Deti sa zoznámia s chodom hospodárstva na dotyk blízko."