Agroturistika

V roku 2021 sme rozšírili našu ponuku o sladkovodné ryby, ktoré kŕmime len kvalitnými krmivami a potravou, ktorú si samé ulovia. Veríme, že túto pochúťku dostaneme na slovenské taniere späť.

Hádanka nie len pre deti! Pri otázke o aké zvieratko ide sa neraz zapotia aj rodičia. Svinky samozrejme chováme extenzívne, bez stresu a s úctou. 

Neizolovaný úľ zo smrekového dreva natretý len ľanovou fermežou, liečenie prírodnými látkami, nepristrihnuté krídla včelej matky... Áno, riadime sa zásadami BIO včelárstva!

Stellka zatiaľ presvedčila 100% detí o tom, že mlieko nedávajú len fialové kravičky z reklamy na čokoládu. Momentálne je pripustená býkom Fringe-ET (Beta kaz: A2A2).

Prostredníctvom koní učíme deti láske k zvieratám, disciplíne a zodpovednosti. Veríme, že nám vyrastú budúci poľnohospodári, športovci, ale hlavne ľudia s úctou k prírode. 

Ako na každej správnej farme, ani u nás nesmú chýbať sliepky Dominant rôznych farieb. Vajíčka si môžete sami pozbierať do prúteného košíka a zakúpiť pre vlastnú spotrebu.