Agroturistika

V roku 2021 sme rozšírili našu ponuku o sladkovodné ryby, ktoré kŕmime len kvalitnými krmivami a potravou, ktorú si samé ulovia. Veríme, že túto pochúťku dostaneme na slovenské taniere späť.

Hádanka nie len pre deti! Pri otázke o aké zvieratko ide sa neraz zapotia aj rodičia. Svinky samozrejme chováme extenzívne, bez stresu a s úctou. Kŕmené sú prírodnými BIO krmivami.

Neizolovaný úľ zo smrekového dreva natretý len ľanovou fermežou, liečenie prírodnými látkami, nepristrihnuté krídla včelej matky... Áno, riadime sa zásadami BIO včelárstva!

Stellka zatiaľ presvedčila 100% detí o tom, že mlieko nedávajú len fialové kravičky z reklamy na čokoládu. Momentálne je pripustená býkom Fringe-ET (Beta kaz: A2A2).

Prostredníctvom koní učíme deti láske k zvieratám, disciplíne a zodpovednosti. Veríme, že nám vyrastú budúci poľnohospodári, športovci, ale hlavne ľudia s úctou k prírode. 

Ako na každej správnej farme, ani u nás nesmú chýbať sliepky Dominant rôznych farieb. Vajíčka si môžete sami pozbierať do prúteného košíka a zakúpiť pre vlastnú spotrebu.